KURUMSAL
 
BAŞKAN
   
 



Ali ARSLAN
İdareyi Geliştirme Başkanı

Eklenecek


ESKİ BAŞKANLARIMIZ

  Abdulkadir POLAT

Görev Yaptığı Dönem : 16.7.2014  - 16.7.2014
Mevcut Görev Yeri      : Devlet Denetleme Kurulu Üyesi
Önceki Görev Yeri      : Sayıştay Başdenetçisi


  Talat BAYRAKTAR

Görev Yaptığı Dönem : 11.3.2014  - 14.7.2014
Mevcut Görev Yeri      : Başbakanlık Uzmanı
Önceki Görev Yeri      : Başbakanlık Uzmanı


  Aslan AVŞARBEY

Görev Yaptığı Dönem : 9.4.2012  - 11.3.2014
Mevcut Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi


  İlker SERT

Görev Yaptığı Dönem : 11.7.2011  - 8.4.2012
Mevcut Görev Yeri      : Enerji Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi


  Celal Mert ASLAN

Görev Yaptığı Dönem : 27.12.2009  - 11.7.2011
Mevcut Görev Yeri      : Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcısı Danışmanı
Önceki Görev Yeri      : Balışeyh Eski Kaymakamı, Savunma Sanayii Müsteşarlığı Uzmanı


  Özer KONTOĞLU

Görev Yaptığı Dönem : 30.11.2007  - 24.12.2009
Mevcut Görev Yeri      : Başbakanlık Müsteşar Yardımcısı
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri


  Arif YILDIRIM

Görev Yaptığı Dönem : 1.7.2007  - 30.11.2007
Mevcut Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi


  Dr. Birol EKİCİ

Görev Yaptığı Dönem : 1.7.2006  - 1.7.2007
Mevcut Görev Yeri      : Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi


  Ercan TOPACA

Görev Yaptığı Dönem : 23.2.2004  - 1.7.2006
Mevcut Görev Yeri      : Kocaeli Valisi
Önceki Görev Yeri      : İçişleri Bakanlığı Mahalli İdareler Daire Başkanı


  Prof. Dr. Azim ÖZTÜRK

Görev Yaptığı Dönem : 5.8.2003  - 23.2.2004
Mevcut Görev Yeri      : Adana / Seyhan Belediye Başkanı
Önceki Görev Yeri      : Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyesi


  Prof. Dr. Gürol BANGER

Görev Yaptığı Dönem : 20.9.1997  - 1.7.2001
Mevcut Görev Yeri      : Özel Sektör
Önceki Görev Yeri      : KTÜ Öğretim Üyesi


  Mehmet BOZDEMİR

Görev Yaptığı Dönem : 3.5.1996  - 20.9.1997
Mevcut Görev Yeri      : Demokraside Birlik Vakfı Başkanı
Önceki Görev Yeri      : TEDAŞ Genel Müdürü


  Necmettin BİLEN

Görev Yaptığı Dönem : 28.10.1994  - 3.5.1996
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Kanunlar ve Kararlar Genel Müdür Yardımcısı


  H.Atilla DEĞİRMENCİOĞLU

Görev Yaptığı Dönem : 12.7.1994  - 28.10.1994
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Personel ve Prensipler Genel Müdür Yardımcısı


  Fehmi BÜYÜKKARAGÖZ

Görev Yaptığı Dönem : 23.12.1993  - 12.7.1994
Mevcut Görev Yeri      : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Müşaviri
Önceki Görev Yeri      : Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Personeli


  Talat BAYRAKTAR

Görev Yaptığı Dönem : 8.7.1993  - 23.12.1993
Mevcut Görev Yeri      : Başbakanlık Uzmanı
Önceki Görev Yeri      : Başbakanlık Uzmanı


  M. Necati GÜNGÖR

Görev Yaptığı Dönem : 13.9.1992  - 1.7.1993
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Başbakanlık Müşaviri


  Hatice AKIN

Görev Yaptığı Dönem : 10.7.1992  - 13.9.1992
Mevcut Görev Yeri      : Emekli
Önceki Görev Yeri      : DPT Planlama Uzmanı


  M. Vehbi ÜNVER

Görev Yaptığı Dönem : 1.1.1991  - 10.7.1992
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Halkla ilişkiler Dairesi Başkan V.


  M. İbrahim AYBAR

Görev Yaptığı Dönem : 1.1.1988  - 1.1.1991
Mevcut Görev Yeri      : Özel Sektör
Önceki Görev Yeri      : Başbakanlık Müşaviri


  Ahmet MOLVALI

Görev Yaptığı Dönem : 29.12.1987  - 1.1.1988
Mevcut Görev Yeri      : Vefat Etti
Önceki Görev Yeri      : Başbakanlık Uzmanı


  Elçin TAPAN

Görev Yaptığı Dönem : 30.1.1987  - 29.12.1987
Mevcut Görev Yeri      : Yazar
Önceki Görev Yeri      : Özel Sektör


  Bengi BORAN

Görev Yaptığı Dönem : 1.1.1983  - 1.1.1987
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Organizasyon ve Metot Dairesi Başkanlığı Grup Başkanı


  Önal KÖSTEM

Görev Yaptığı Dönem : 1.1.1976  - 1.1.1983
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      : Daire Başkanı



     
 
Görev Yaptığı Dönem  :   -
Mevcut Görev Yeri      :
Önceki Görev Yeri      :